У 2016-му донька головного кадровика Нацгвардії фотографувалась на Красній площі, – Михальчишин

У 2016 році, в один із днів, коли українські війська понесли втрати на Донбасі, донька начальника управління кадрової роботи Нацгвардії Олександра Пожидаєва виклала фото, де позує на Красній площі у Москві.

На це не відреагували ані військова контррозвідка, ані Департамент контррозвідки СБУ.

Про це в ефірі проекту  телеканалі ZIK розповів політик, експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

Він наголосив: на початку тижня правоохоронці затримали колишнього командувача Нацгвардії генерал-полковника Юрія Аллерова. Слідство навіть виявило, що його донька живе у Москві і має російське громадянство. Однак, водночас, за словами Михальчишина, «слідство ще не виявило» і цікавих деталей щодо в.о. начальника управління кадрової роботи Нацгвардії полковника Олександра Пожидаєва.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

«У нього донька, наприклад, фотографується на Красній площі. Там визначена дата – 9 червня 2016 року. Для когось це просто день, а я знаю, що в нас тоді був 1 загиблий і 4 поранених. Де військова контррозвідка, яку очолює генерал Левченко? Де департамент контррозвідки із генерал Петров?», – дивувався Михальчишин. Однак, сумнівно, що новообраний президент зможе змінити цю систему.

Адже, за словами Михальчишина, глава держави отримує право призначати керівника СБУ, його 6 заступників, 25 начальників територіальних регіональних органів, 6 профільних блоків у центральному апараті – йдеться про десятки людей. Відтак, на думку експерта, Зеленський просто не зможе знайти нових людей у цій системі. «Немає нових генералів, полковників – доведеться мати справу із тим, що є.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Тут ключове питання: як провести чистку цих авгієвих стайнь за дуже короткий термін. Адже там не буде періоду якогось романтичного медового місяця – доведеться різати по-живому. Питання в тому, що ці авгієві стайні, мабуть, реформувати не можна, а перезавантажити нема як», – підкреслив Юрій Михальчишин.

Не надоедаем! Только самое важное! Жми! Подписывайся! Поделись! Читай только лучшее!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *