Циклон у розпалі: через негоду навчання у 337 освітніх закладах Одеської області призупинено

У дев’яти районах, двох містах та п’яти ОТГ Одеської області призупинено навчальний процес через погіршення погодних умов. Йдеться про 337 освітніх закладів регіону. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації під головуванням очільника Одеської області Максима Степанова.

«У деяких районах Одеської області, за рішенням місцевої влади та районних державних адміністрацій обмежено відвідування шкіл та дошкільних навчальних закладів. Це, загалом, 337 освітніх установ по регіону. В залежності від погодних умов, завтра буде прийматися рішення, чи поновлювати навчальний процес, чи ні. Ситуація контрольована», — повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Відтак, навчання призупинено в Арцизькому, Біляївському, Кілійському, Лиманському, Овідіопольскому, Ренійському, Роздільнянському, Татарбунарському та Ізмаїльскому районах Одеської області. Також навчальний процес тимчасово зупинений в Тузлівській, Маразліївській, Розквітівській, Затишанській та Авангардівській ОТГ, а також у містах Одеса та Ізмаїл.

Нагадаємо, в Одеській області мобілізовано екстрені та оперативні служби для запобігання та ліквідації можливих наслідків стихії. Цілодобово працює штаб з питань негоди.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *