“Ти що, придурок, бл#дь?! Я тобі зараз голову відріжу, с#ка!” – Ківа пригрозив людині на вулиці через зауваження. ВIДЕО

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Ківа пригрозив “відрізати голову” людині, яка звернулася до нього на вулиці.

Як передає Цензор.НЕТ, відео інциденту опубліковано на ютубі та в соцмережах.

На відео видно, як чоловік дорікнув Ківі тим, що той з охороною. На це депутат відповів погрозою.

“Від народу ховаєтеся чи що?” – запитав чоловік.

“Тобто?” – не зрозумів Ківа.

“Ну ось з охороною…” – пояснив чоловік.

“Ти що, придурок, бл#дь?! Я тобі зараз голову відріжу, с#ка!” – не довго думаючи, прокричав нардеп, сів у джип і поїхав.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Журналіст Денис Казанський, коментуючи цей інцидент, написав: “У цивілізованій країні ця історія закінчилася б не лише складанням мандата для самого депутата, а й політичним крахом всієї його фракції. Але не у нас. Ківа ж в ОПЗЖ, а там вважається абсолютно нормальним ставитися і до власної країни, і до її населення, як до сміття. І нічого, сходить із рук. Українці не лише все стерплять, а й проголосують. Проголосували ж за ОПЗЖ із Ківою в списку попри його обіцянки “закопувати вату в землю”. Сама ж “вата” і проголосувала…

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Та все ж, реакція депутатів Ради має бути. Днями відразу кілька фракцій зажадали і домоглися відставки Яременка з поста глави зовнішньополітичного комітету після відомого скандалу. Але порівняно з нешкідливими сексуальними пригодами Яременка, погрози вбивством – це реальний екстремізм. І в цьому випадку реакція Ради має бути ще гострішою. Необхідно ініціювати видворення Ківи з парламенту. Вимагати від фракції ОПЗЖ, щоб вони самі змусили свого дефективного депутата скласти мандат і піти.

Можливо, такі епізоди – звичайна річ для будь-якої африканської сатрапії, але в країні, яка претендує на статус європейської, народний депутат не може прилюдно погрожувати відрізати голову громадянину. Якщо реакції парламенту не буде і ця тварина залишиться в Раді, його ганьбу розділять всі депутати”.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *