“Ти що, придурок, бл#дь?! Я тобі зараз голову відріжу, с#ка!” – Ківа пригрозив людині на вулиці через зауваження. ВIДЕО

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Ківа пригрозив “відрізати голову” людині, яка звернулася до нього на вулиці.

Як передає Цензор.НЕТ, відео інциденту опубліковано на ютубі та в соцмережах.

На відео видно, як чоловік дорікнув Ківі тим, що той з охороною. На це депутат відповів погрозою.

“Від народу ховаєтеся чи що?” – запитав чоловік.

“Тобто?” – не зрозумів Ківа.

“Ну ось з охороною…” – пояснив чоловік.

“Ти що, придурок, бл#дь?! Я тобі зараз голову відріжу, с#ка!” – не довго думаючи, прокричав нардеп, сів у джип і поїхав.

Журналіст Денис Казанський, коментуючи цей інцидент, написав: “У цивілізованій країні ця історія закінчилася б не лише складанням мандата для самого депутата, а й політичним крахом всієї його фракції. Але не у нас. Ківа ж в ОПЗЖ, а там вважається абсолютно нормальним ставитися і до власної країни, і до її населення, як до сміття. І нічого, сходить із рук. Українці не лише все стерплять, а й проголосують. Проголосували ж за ОПЗЖ із Ківою в списку попри його обіцянки “закопувати вату в землю”. Сама ж “вата” і проголосувала…

Та все ж, реакція депутатів Ради має бути. Днями відразу кілька фракцій зажадали і домоглися відставки Яременка з поста глави зовнішньополітичного комітету після відомого скандалу. Але порівняно з нешкідливими сексуальними пригодами Яременка, погрози вбивством – це реальний екстремізм. І в цьому випадку реакція Ради має бути ще гострішою. Необхідно ініціювати видворення Ківи з парламенту. Вимагати від фракції ОПЗЖ, щоб вони самі змусили свого дефективного депутата скласти мандат і піти.

Можливо, такі епізоди – звичайна річ для будь-якої африканської сатрапії, але в країні, яка претендує на статус європейської, народний депутат не може прилюдно погрожувати відрізати голову громадянину. Якщо реакції парламенту не буде і ця тварина залишиться в Раді, його ганьбу розділять всі депутати”.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *