Територія Донецька, Луганська і Криму – це українські території. Коли ми відновимо територіальну цілісність України, хто буде платити за відновлення Донецька і Луганська?

“Територія Донецька, Луганська і Криму – це українські території. Коли ми відновимо територіальну цілісність України, хто буде платити за відновлення Донецька і Луганська? Цього немає в Мінських угодах, а це десятки мільярдів доларів. За це має платити держава-агресор – і це Російська Федерація.

Вважаю, що це повинно стати частиною нових домовленостей по мирному плану відновлення територіальної цілісності України.

Так само як в ці домовленості мають бути додані мандат миротворчої місії і доля Автономної Республіки Крим”-Арсеній Яценюк.

В ефірі "Свобода слова" на ICTV

Територія Донецька, Луганська і Криму – це українські території. Коли ми відновимо територіальну цілісність України, хто буде платити за відновлення Донецька і Луганська? Цього немає в Мінських угодах, а це десятки мільярдів доларів. За це має платити держава-агресор – і це Російська Федерація. Вважаю, що це повинно стати частиною нових домовленостей по мирному плану відновлення територіальної цілісності України.Так само як в ці домовленості мають бути додані мандат миротворчої місії і доля Автономної Республіки Крим.

Geplaatst door Арсеній Яценюк op maandag 12 februari 2018

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *