Суддя з Хмельницької області отримав від держави два гектари землі за одну гривню

Суддя Деражнянського районного суду Хмельницької області Олег Дворнін придбав два гектари української землі за 1 гривню.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації судді, внесених вчора, 19 вересня. Дворнін задекларував земельну ділянку у Хмельницькій області на 20 тисяч “квадратів” за 1 гривню.

Продавець майна – юридична особа – Головне управління держгеокадастру у Хмельницькій області. Отже, ділянка отримана суддею від держави абсолютно безкоштовно.

Річ у тому, що кожен повнолітній громадянин України має право безкоштовно приватизувати п’ять ділянок землі під різні цілі: будівництво будинку, гараж, садівництво, особисте сільське господарство і для будівництва дачного будинку.

Читайте также:  Пенсійному фонду не вистачає коштів для підвищення пенсій з 1 грудня попри заяви Шмигаля

В цілому можна безкоштовно приватизувати 2,28 га, однак це вдалося небагатьом. Згідно зі ст. 121 Земельного кодексу України, держава може передати громадянинові не більше двох гектарів для ведення особистого сільського господарства, для ведення садівництва — не більше 0,12 га. На будівництво житлового будинку в місті і селах виділяють різні площі землі, в селі можна одержати не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, а в місті — 0,1 га.

Для дачного будівництва в законі передбачено не більше 0,1 га і для гаража — не більш 0,01 га. Безкоштовно приватизовувати можна кожну з видів ділянок тільки один раз, незалежно від того, чи є земля у членів родини. Процес приватизації землі — не простий через бюрократизацію. Перш ніж отримати свідоцтво про право власності на ділянку, доведеться побігати по кабінетах чиновників, що, вочевидь, не склало проблем для чинного судді. У декларації судді за минулий рік вказано, що він володіє двома земельними ділянками 1200 та 1038 “квадратів” у Хмельницькій області. Також Дворнін є власником третини батьківської квартири у Хмельницькому. за минулий рік суддя отримав 281 443 гривень зарплати та 61 667 грн. пенсії. Суддя тримає 47 гривень у банку та примудрився набрати купу кредитів: у “ПриватБанку”, “ОТП Банку”, ТОВ “Фінансова помпанія “Центр фінансових рішень”” Кредит Маркет і навіть у магазині магазин “АЛЛО”.

Читайте также:  Тисяча гривень за вакцинацію буде виплачена на віртуальні платіжні картки через "Дію", - Шмигаль. ВIДЕО

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *