Суд арештував гроші і дав доступ до особистого листування у справі про півмільйона за посаду в «Укроборонпромі»

Печерський суд Києва низкою ухвал дав слідчим доступ до особистого листування та інших записів особистого характеру на мобільних телефонах, а також арештував деякі речові докази.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на дані реєстру судових рішень.

Державне бюро розслідувань розслідує кримінальне провадження № 42019000000001815 від 20.08.2019, щодо шахрайських дій в особливо великих розмірах.

У період часу з 6 по 19 серпня підозрюваний запропонував особі допомогти в призначенні на одну з керівних посад в ДК «Укроборонпром». На пропозицію чоловік погодився, оскільки мав відповідний досвід роботи та професійні здібності.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Глава офісу президента Андрій Богдан писав у Фейсбук, що шахраї, представившись довіреними особами президента, вимагали від колишнього співробітника ДП «Укрспецекспорт» 570 тисяч доларів за розв’язання питання про призначення його на керівну посаду в «Укроборонпромі». За його інформацією, група, можливо, складалась з чотирьох осіб, а затримали двох.

30 серпня 2019 в ході огляду місця події біля фонтану внутрішнього двору будинку по вулиці Шовковична, 7-Б в м. Києві вилучено речі та документи: мобільні телефони, 5 тис. доларів та імітаційні купюри на суму 245 тис. доларів, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, а також посвідчення ГО «Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю» і посвідчення радника Головного комітету по роботі з правоохоронними органами та по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Суд наклав на них арешт.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Є ухвала щодо доступу до особистого листування і записів на планшеті Ipad Pro, мобільних телефонах, ноутбуці. Також арештований автомобіль «Mersedes Benz 350», який визнали речовим доказом.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *