Будівлю ПрАТ «Київміськбуд» розстріляли з гранатомету через розкрадання коштів компанії, до якого причетний колишній заступник Генерального прокурора Віталія Яреми Микола Герасимюк.

Про це виданню ІНФОРМАТОР повідомило джерело в «Київміськбуді».

За словами співрозмовника, Герасимюк розкрадав гроші венчурного пайового інвестиційного фонду, через який продається нерухомість, збудована «Київміськбудом».


Микола Герасимюк

Після того, як власники компанії почали недоотримувати прибутки від продажу квартир, вони вирішили «провчити» Герасимюка.

ін зазначив, що схема продажу житла компанії через ВПІФ була створена ще за часів, коли мером столиці був Леонід Черновецький.

Микола Герасимюк почав працювати у прокуратурі Києва з березня 2014 року. Коли ГПУ очолив Віталій Ярема, у червні того ж року Герасимюка призначили першим заступником Генерального прокурора. На роботі в Генпрокуратурі він «прославився»закриттям кримінальних справ проти найближчого оточення Віктора Януковича. За свої послуги Герасимюк отримував десятки тисяч доларів фінансової винагороди.

Зазначимо, на сайті Єдиного державного реєстру юридичних осіб вказано, що кінцевим бенефіціарним власником компанії є територіальна громада міста Києва. При цьому будь-які прізвища тих, хто є власником «Київміськбуду» – відсутні.

Раніше ЗМІ повідомляли, що головним акціонером компанії є Київська міська рада, яка володіє 80% акцій.

Нагадаємо, сьогодні вночі в Печерському районі Києва невідомі з ручного протитанкового гранатомету обстріляли будівлю «Київміськбуду» на вулиці Омеляновича-Павленка 4/6. Від пострілу постраждав відділ продажів.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.