Співробітники Львівської митниці організували схему незаконного ввезення машин на “єврономерах”

Наразі на Львівській митниці затримано держінспектора

Співробітники Львівської митниці організували схему незаконного ввезення до України машин на “єврономерах”. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Як зазначається, сьогодні, 21 серпня 2018 року, правоохоронці викрили посадових осіб одного з митних постів Львівської області, в автомобілях яких виявили понад 72 тисяч гривень, 3 тисячі доларів та 200 євро, отриманих у якості неправомірної вигоди. 

Так, правоохоронці викрили злочинну “схему” ввезення на територію Україну транспортних засобів на іноземній реєстрації без належного митного оформлення. 

“В подальшому правоохоронці встановили та задокументували працівників митного посту Львівської митниці ДФС, які за безперешкодний перетин даних автомобілів отримували неправомірну вигоду”, – йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Загалом, задокументовано незаконне ввезення 8 транспортних засобів. 

Наразі затримано держаного інспектора митного поста після розподілу одержаних хабарів, у його автомобілі виявили та вилучили 550 доларів та 12 тисяч гривень. Вирішується питання про затримання посадовців митного поста у порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *