У закон про банки подано вже понад 13 тисяч поправок, причому понад 6 тисяч – одним депутатом.

Про це пише в Facebook народний депутат від “Європейської Солідарності” Яна Зінкевич, інформує Цензор.НЕТ.

Понад 6000 правок подав один депутат – Антон Поляков. Він був мажоритарником по округу 206 від фракції “слуг народу”, тепер – позафракційний.

Зінкевич нагадала, що ухвалення “антиКоломойського” закону необхідне для отримання кредиту МВФ, “щоб утримати країну на плаву в умовах кризи і пандемії”.

Слуги народу внесли 13 тисяч поправок в антиКоломойський закон, щоб зірвати його ухвалення, - нардеп від ЄС Зінкевич 01

Нагадаємо, Верховна Рада 30 березня підтримала в першому читанні законопроєкт 2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, прийняття якого є однією з двох умов укладення нової угоди з Міжнародним валютним фондом. Другою умовою було прийняття закону про ринок землі, який парламентарії прийняли в цілому цього ж дня.

Водночас в законопроєкт про банки нардепи вже подали 5 тис. поправок до другого читання, що може істотно затягнути його розгляд. Останній день подачі поправок – 6 квітня.

6 квітня член профільного комітету ВР, депутат фракції “Голос” Ярослав Железняк повідомляв, що депутати Верховної Ради запропонували 6 тисяч поправок до законопроекту №2571-д про поліпшення деяких механізмів регулювання банківської діяльності.

Сайт не фінансується ні державою, ні міжнародними грантами. Читай, аналізуй, поширюй! З повагою, редактор незалежного інформаційного дайджесту «Україна – це ТИ».

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.