“Слуга народу” Дубінський заявив, що його не пустили на ток-шоу до Шустера.

Довкола запрошення до участі в програмі “Свобода слова Савіка Шустера” депутата зі “Слуги народу” Олександра Дубінського виник скандал.

Як передає Цензор.НЕТ, Дубінський у Фейсбуці написав: “Савік Шустер обі#рався, і в студію мене не пустив. А я так хотів розповісти, як його власник на#бує кожну українську родину з допомогою в.o. міністра енергетики Буславець.

У студії залишилися самі підгодовані негідники, які вам зараз облямовують зниження потужностей АЕС і найвищий тариф на зелену енергетику в світі”.

Зі свого боку, один із журналістів каналу в кулуарах заявив, що Олександра Дубінського запрошували до участі в програмі по скайпу, оскільки в студії точно розрахована кількість людей, які можуть перебувати, згідно з правилами карантину. Він підкреслив, що порушувати карантинні правила ніхто не буде, оскільки відстань між гостями має бути не менше 1,5 метра. Він заявив, що інші учасники програми погодилися на участь у скайпі, проте “слуга народу” скайпу не захотів.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Також, за словами журналіста, програма готує офіційну позицію з цього питання.

Сайт не финансируется ни государством, ни международными грантами. Читай, анализируй, распространяй! С уважением, редактор независимого информационного дайджеста «Украина – это ТЫ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *