Скандальний Окружний адміністративний суд відкрив провадження про заборону 180 топ-чиновникам залишати Україну

Позивач, ім’я якого не називають, просить суддів заборонити Порошенкові, Парубію, Гройсману і ще 177 держслужбовцям виїжджати за межі країни. Також він хоче, щоб “бездіяльність” поліції і СБУ визнали злочинною.

Провадження розглядатиметься в Окружному адміністративному суді столиці, інформує Цензор.НЕТіз посиланням на прес-службу суду.

“Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Національної поліції України щодо непроведення всіх заходів для забезпечення захисту нацбезпеки і непротидії організованій злочинності осіб, які займають політичні посади і які, на думку позивача, могли здійснювати корупційні злочини. Також позивач просить визнати протиправною і бездіяльність СБУ щодо непроведення всіх заходів для забезпечення захисту національної безпеки від організованої злочинності цими особами”, – сказано в повідомленні.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Серед третіх осіб, крім президента Петра Порошенка, спікера парламенту Андрія Парубія і прем’єра Володимира Гройсмана зазначено більш ніж 50 народних депутатів президентської фракції, більш ніж 40 членів уряду, голову правління НАК “Нафтогаз України”, а також суддів Верховного Суду і членів ВККС. Усього – 180 осіб.

Суд постановив, що справу розглядатимуть у спрощеному порядку, без повідомлення учасників.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *