Сироїд оприлюднила крок, який допоможе українцям вижити за умов агресії Кремля

В Україні діти змалечку повинні розуміти, що сусідня держава Росія є ворогом, тому від нього слід державу захищати. Це своєю чергою допоможе їм і на фронті, коли вони виростуть та їх покличуть в окопи.

Про це заявила заступник голови Верховної Ради та представниця “Самопомочі” Оксана Сироїд у ефірі Еспресо.TV.

“Як ми можемо вижити? Це якщо ми будемо від народження вчити дітей тому, що ми маємо сусіда, який є нашим ворогом, і ми маємо бути готовими від нашого народження до нашої смерті, скільки б ми не прожили, в той спосіб, в якій кожен може, в різний спосіб, цю державу захистити”, – зауважила парламентарка.

На її переконання, “тільки в такий спосіб ми можемо вижити”, відтак вона не розуміє тих батьків і ті навчальні заклади, які вирішують не розповідати про війну своїм дітям.

“А в мене є питання: а коли вони цим дітям казатимуть про війну? Тоді, коли цих дітей повістками в окопи покличуть, і вони раптом – ні з того, ні з сього – з’ясують, що в них є ворог?.. І вони будуть переживати ці ломки свідомості. Треба бути чесними. І треба жити з цим”, – наголосила Сироїд.

Водночас вона нагадала, що протяжність кордону з Росією сьогодні сягає 6 тисяч кілометрів, враховуючи Білорусь, де “розташовано російські бази”, а також Чорне море.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *