Генеральна прокуратура проводить обшуки в офісах “Нової пошти” у Києві, Полтаві та Харкові. Про це Українським Новинам повідомила прес-секретар генерального прокурора Ласира Сарган.
“Так, проводяться обшуки”, – сказала вона.

Інших подробиць вона не повідомила.

У той же час співвласник компанії Володимир Поперешнюк повідомив у соціальній мережі Facebook, що обшук проводиться у тому числі і у нього.

“Вперше у моїй практиці проводять обшук мого кабінету і мене особисто. Забирають особистий комп’ютер. Відчуваю, як прямо на очах поліпшується інвестиційний клімат в країні”, – обурився він.

(Доповнено подробицями)

Пізніше Поперешнюк написав про те, що ноутбук у нього все-таки вилучили.

“Платиш 2,3 млрд грн податків, створюєш 30 000 робочих місць, сприяєш розвитку малого і середнього бізнесу і отримуєш велике спасибі від держави у вигляді обшуків офісів по всій країні. В мій офіс увірвалися 10 працівників прокуратури, вхід-вихід перекрила Нацполіція. Вилучили мій особистий ноутбук: зараз чекаємо їх фахівця для копіювання всіх файлів. Хотіли забрати – я не дав. Перерили всі мої папери, обмежили моє пересування офісом і дзвінки. Такого приниження я не пам’ятаю!”, – повідомив він.

Пізніше Сарган на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила, що в рамках кримінального провадження Головним слідчим управлінням Генпрокуратури проводиться близько 15 обшуків складських і офісних приміщень “Нової пошти” у Києві, Полтаві, Харкові та Дніпрі.

Вона зазначила, що всі слідчі дії проводяться слідчими без залучення спецпідрозділів, в рамках закону.

Сарган додала, що деталі кримінального провадження будуть відомі після надання інформації слідчими.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.