Шокована дочка в прямому ефірі бачила, як доглядальниця б’є і ображає її хвору матір: відео

Страждає від старечого слабоумства 78-річна Сабіна Марсден була залишена на піклування доглядальниці. Про що її дочки Джина Оуен і Менді Астон дуже сильно пошкодували!

Сім’я стала підозрювати, що відбувається щось недобре, коли здоров’я Сабіни стало погіршуватися. Так як літня жінка страждає старечим слабоумством, вона не могла пояснити, що відбувається, тому в будинку були встановлені приховані камери. З жінкою залишалася доглядальниця Стейсі Джордж, яка працювала в їхньому будинку майже два роки.

Дочка Сабіни Джина Оуен була в жаху, коли в прямому ефірі побачила, що доглядальниця робить з її матір’ю! Вона неодноразово шльопала беззахисну бабусю, зірвала з неї плед і сказала: «Боже, ти смердиш».

Відео показує, як додому повертається Джина Оуен, обіймає свою матір і, стримуючись щосили, каже доглядальниці:

«Стейсі, я повинна сказати вам – йдіть! Тут є камера, і сьогодні вранці ви били маму, знімали з неї ковдру і говорили, що вона смердить. Просто йдіть».

«Я дивилася на це в прямому ефірі на моєму телефоні з роботи. Я була в люті. Бачити це було просто жахливо. Моя мама – чудова людина і заслуговує набагато більшого, ніж це. Вона жила в пеклі».

Сестри Джина Оуен і Менді Астон дбали про свою матір вечорами і у вихідні, але вона потребувала догляду і протягом дня, після того як їх батько Малкольм помер в серпні 2015 року. Менді сказала, що у них залишилося відчуття, ніби вони підвели тата:

«Ми пообіцяли нашому батькові, коли він помирав, що ми ніколи не залишимо маму кому-небудь на піклування, і ми відчуваємо, що ми його підвели».

Зараз поліція розслідує цей інцидент. А доглядальниця Стейсі Джордж розкаялася і принесла родині свої вибачення.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *