Що робиться? Поліцейські викинули у вікно чоловіка: скандальне відео

Співробітники патрульної поліції, перебуваючи добряче напідпитку, побили двох осіб, одного з яких потім викинули з вікна третього поверху

Про це розповів один з потерпілих, опублікувавши відео на сторінці Police Control Ukraine в Facebook.

Як стало відомо, інцидент стався в херсонській квартири 21 січня, куди двоє чоловіків прийшли привітати з днем ​​народження знайомого товариша по службі. Потерпілий каже, що всі гості в квартирі були патрульними поліцейськими.

Постраждалий чоловік розповів, що між гостями зав’язалася бійка, а потім поліцейські почали бити його з товаришем.

Потім в квартиру прибули поліцейські, яких викликали на місце НП. Однак, за словами потерпілого, вони були знайомі з поліцейськими-бешкетниками і вже в цей момент п’яні патрульні викинули з вікна його товариша.

“У потерпілого перелом хребта, перелом ребер, рідина в легенях, перелом щелепи. Другого людини просто побили. Після чого запропонували вирішити все це за 2 тисячі доларів”, – йдеться в повідомленні.

Ред.: Какой-то тотальный 3,14здц продолжается в патрульной полиции!😡😡😡Пьяные патрульные праздновали день рождения одного из сотрудников полиции,после чего патрульные выкинули человека в окно с 3-его этажа! У пострадавшего перелом позвоночника,перелом ребер,жидкость в легких,перелом челюсти.Второго человека просто избили.После чего предложили порешать все это за 2 тыс.дол.Судя по масштабу зашквара,завтра в УПП Херсона состоится аж пресс-конференция по данному случаю.

Geplaatst door Police Control Ukraine op maandag 22 januari 2018

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *