“Ще в березні 2016 року 87 сторінок доказів у справі “Укроборонпрому” я особисто офіційно передав директору НАБУ Ситнику”, – Матіос. ВIДЕО

Матеріали з доказами про корупцію в “Укроборонпромі” були передані військовою прокуратурою в НАБУ ще в березні 2016 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в спеціальному відеозверненні розповів головний військовий прокурор Анатолій Матіос та звинуватив НАБУ в поширенні неправдивої інформації.

“5 червня НАБУ поширила недостовірну інформації про те, що Головна військова прокуратура не дала доступ до матеріалів кримінального провадження про корупцію в “Укроборонпромі”. Про те, що під час поставок запчастин оборонним підприємствам здійснювалися корупційні дії. Звертаю увагу – це абсолютна неправда. Нагадую, що ще в березні 2016 року 87 сторінок доказів я особисто, в цьому кабінеті, офіційно передав директору НАБУ Артему Ситнику. Передані матеріали свідчили про ймовірну причетність кількох цивільних і посадовців, а також безпосередньо детективів НАБУ до корупційних дій і можливого отримання хабарів. Тобто до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Такими справами за законом має займатися виключно НАБУ, але після довгих трьох років бездіяльності і розповідей про те, що всі протидіяли НАБУ, ця установа і її керівництво видало нову порцію брехні на генеральну і військову прокуратуру”. – сказав Матіос.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *