Ще один доказ того, що нечесні політики вже почали підкуп своїх виборців.

Ще один доказ того, що нечесні політики вже почали підкуп своїх виборців. Представниця БПП проводить “опитування” в Чернігові щодо майбутніх виборів президента.

Ніби-то “незалежне” соціологічне опитування. А насправді – пошуки тих, хто готовий продати свої голоси. А за одно – свою країну, своє майбутнє та своїх дітей.

Якщо до вас завітали “в гості” такі псевдо-соціологи – фіксуйте все на відео, фото та пишіть заяву до поліції. Це злісне порушення законів про передвиборчу агітацію.

Пишіть нам у таких випадках- будемо публікувати “героїв-заробітчан” в наших групах.

Робіть репост. Хай їх знає вся країна.

Увага! Отак порохоботи (порохоходи) збирають персональні дані для купівлі виборів. Бояться камери та поліції. Відео відзняв чернігівець. Гоніть таких та подібних ходаків під три чорти!Цю схему ми знаємо достеменно, в 2014 тоді шоколадне чмо купувало голоси по 500 грн., офіційно всіх бажаючих оформивши «агітаторами», тепер от в цьому році планується купівля 4 млн голосів по 1000 грн., і тому таких ходаків треба присікать, тим паче, якщо ще вони обманом випитують у Вас персональну інформацію, не говорячи, хто вони. Тому НІ заробітку на виборах! Ми свідомі люди і кожен сам вирішує!PS: І це є не агітація. Агітація чітко прописана в законі про вибори, а все інше – порушення закону про вибори. Більше того: при агітації заборонено збирати персональні дані.Джерело: https://www.facebook.com/100001019491908/posts/2170828759627753/

Geplaatst door Oleg Gorban op Zondag 13 januari 2019

https://www.instagram.com/stopgnuda

Читайте также:  Люди у владних кабінетах зливають інформацію ворогу, - ексголова ГУР МО Бурба

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *