“Надзвичайна подія сталась с. Букове Виноградівського району Закарпатської області, де двоє місцевих жителів провели самосуд над поліцейськими в народі їх називають селфіками, які приїхали в село Букове трохи підзаробить на п’яних водіях. Поліцейські несуть службу на посту В с.Копаня і патрулюють на дорозі державного значення та оформляють ДТП на дорогах державного значення в свої зоні обслуговування (версія жителів села .

А тепер про саму подію .

Поліцейські на службовому автомобілі заїхали в центр села і почали зупиняти автомобілі перевіряючи водіїв на вживання алкогольних напоїв.
Зупинивши автомобіль місцевих жителів поліцейські звинуватили водія, що той п’яний і почали вимагати щоб водій віддав документи для складання протоколу. Водій заявляв, що він тверезий , а його пасажири трохи випили так як вони працювали і після роботи випили трохи пива. Але поліцейські наполягали на затриманні водія або сплати певної суми погрожуючи застосуванням зброї, якщо ті не будуть їм підкорятись, нагадую це стверджують жителі села . Чоловіки сприйняли ці погрози про застосування зброї , як загрозу своєму життю і застосували до «селфіків» фізичну силу та відібрали від них зброю при цьому трохи надавали стусанів поліцейським побоюючись за своє життя. Втихомиривши двох поліцейських – чоловіків, жителі села передали відібрану зброю іншому поліцейському – жінці, яка була в патрульній машині та поїхали собі додому.
Як кажуть провели миттєву люстрацію і встановили справедливість на дорозі.
А потім було ще веселіше, поліцейські визвали на підмогу, де на їх заклик приїхало майже 10 екіпажів поліцейських, які зловили одного свідка події, чоловік був п’яний і йшов собі додому . Як стверджують жителі, що поліцейські почали лупцювати цього свідка, щоб той називав фамілії тих осіб , які люстрували поліцейських. За чоловіка почали заступатись інші жителі, але поліцейські попередили , що будуть стріляти, нащо жителі села чуть-чуть не почали застосовувати свою зброю, яка у них є для самозахисту, на це прийшов сільський «біров» та заспокоїв селян, які готові були зробити другу люстрацію .
Зараз поліцейські вимагають видати селян поліції, якщо ті добровільно не з’являться, то тоді поліція буде чергувати в селі та зупиняти всі транспортні засоби але мешканці села настроєні рішуче. Ось така конфліктна ситуація сталась в селі Букове , про даний випадок поліція всіляко замовчує”.

Роман Келемен

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.