СБУ пропонує запровадити санкції проти телеканалів NewsOne та «112 Україна»

Служба безпеки України пропонує скликати позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони України та запровадити санкції проти юридичних осіб, що здійснюють мовлення під логотипами телеканалів NewsOne та «112 Україна».

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«…Прийняти рішення про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, які здійснюють мовлення під логотипами «112 Україна» і «NewsOne», та ввести їх у дію відповідним Указом Президента України», — йдеться у повідомленні. Також СБУ пропонує звернутися до Верховної Ради та Антимонопольного комітету щодо придбання народним депутатом Тарасом Козаком телеканалів NewsOne, «112 Україна» та ZIK.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Окрім того, Антимонопольному комітету пропонуватимуть здійснити низку заходів щодо «демонополізації» холдингу «Новини», до якого входять телеканали NewsOne, «112 Україна» та ZIK. СБУ пропонує Верховній Раді ухвалити закон, яким мають надати Національній раді з питань телебачення та радіомовлення повноваження забирати ліцензію на мовлення у тих телеканалів, які не усунули порушення після винесення попередження регулятором. Ці повноваження, на думку СБУ, регулятор повинен мати без рішень суду.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *