Під час виступу на ХІV з’їзді “Об’єднання “Самопоміч” лідер партії Андрій Садовий закликав однопартійців бути готовими до “турбуленцій” та наголосив на першочергових завданнях політичної сили.

“Українці, збентежені неочікуваною незалежністю в 91-му році, засліплені омріяними національними символами, змучені подальшими економічними негараздами просто не помітили, як у них вкрали те, що мало б їм належати – країну. Вони пробудилися лише тоді, коли опинилися на межі життя і смерті”, – сказав Андрій Садовий.

Головним викликом політичної сили він назвав виведення найбіднішої країни Європи з глибокого занепаду та деградації: “Ми маємо повернути вкрадену країну людям! Зупинити відтік найталановитіших та найпрацьовитіших громадян, які масово покидають Україну. Переконати молодь повірити в те, що саме тут, на цій землі вони можуть збудувати своє майбутнє”.

Лідер партії наголосив, що мета “Самопомочі” – успішна і справедлива держава.

“Чи будуть у нас союзники у цій справі? На нашому логотипі є слово “об’єднання”. Ми не закритий клуб і декларуємо готовність до співпраці та координації дій. Єдина передумова – це спільні з нами цінності. Якщо вони є і вони справжні – ми готові до спільної роботи”, – сказав Андрій Садовий.

Водночас справжніми союзниками він назвав громадян України – всіх тих, кому по праву має належати Україна.

“Це їх інтереси ми представляємо. Хоч я свідомий, що не до усіх зуміємо донести ці ідеї і переконати в щирості наших намірів. Опір і протидія будуть надзвичайними”, – наголосив Андрій Садовий.

Лідер Об’єднання повідомив, що партія братиме активну участь у президентських та парламентських виборах: “Ми зобов’язані донести наші ідеї до максимальної кількості людей. І ми зобов’язані перемагати”.

Нагадаємо, 17 березня у Києві відбувається ХІV з’їзді “Об’єднання “Самопоміч”.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.