Садовий таки хоче віддати російському олігарху Чуркіну 25 млн грн

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що Львів має розрахуватись з компанією ТЗоВ «Оптимум Фактор» за придбані напередодні «Євро-2012» аварійні автобуси «ЛАЗ».

Відповідну заяву оприлюднила прес-служба Львівської міської ради.

Прикметно те, що фірма «Оптимум-Фактор», яка викупила борги «ЛАЗу» та вимагає від Львова заплатити їм 25 млн грн, належить цивільній дружині російського олігарха Ігоря Чуркіна, колишнього власника «Львівських автобусних заводів», який довів підприємство до банкрутства.

«Власники автобусного заводу звернулись в суд. Там прийняли рішення, що місто має заплатити 25 млн грн, які ми винні за автобуси, що брали у 2010 році. На сьогоднішній день вже є виконавче провадження, є накладений арешт на всі автобуси АТП-1. При чому не тільки ті, які ми купили, а всі – на 140 машин, 7 машин вже арештовано на штрафмайданчику. На АТП-1 працює 410 людей – і всі ці люди є сьогодні під питанням, бо якщо ці всі автобуси арештують, вони можуть залишитись без роботи. До того ж, велика частина транспортного сполучення міста буде паралізована. Як бути в тій ситуації? Звичайно, що питання потрібно врегулювати, а кошти треба віддати», – заявив Садовий.

Як писав «Вголос», 5 жовтня 2017 року Львівська міська рада за ініціативи Андрія Садового вже намагалась віддати дружині Чуркіна майже 20 млн грн з міського бюджету. Через це львів’яни пікетували міську раду. Тоді з’ясувалось, що «ЛАЗ» не виплатив своїм колишнім працівникам зарплат. І депутати Львівської міської ради від ВО «Свобода» зареєстрували ухвалу про скасування скандального меморандуму, який передбачає передачу родині російського олігарха Ігоря Чуркіна коштів з міського бюджету.

Також раніше у Садового заявляли, що ЛКП «АТП-1» має повернути товариству з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор» понад 19,5 млн грн за автобуси, які ліквідований «ЛАЗ» постачав напередодні Євро-2012. Як з’ясувалось, співвласницею компанії «Оптимум Фактор» є дружина власника «ЛАЗу», росіянина Ігоря Чуркіна – Таїсія Саніна.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *