Саакашвілі повідомив про “неминучий крах” в Україні

Колишній голова Одеської ОДА та лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі переконує, що через олігархів Україна стає мафіозною державою. На його думку, підливають масла у вогонь сепаратистські настрої в деяких регіонах і слабка економіка.

Таку заяву він зробив у коментарі німецькому виданню Die Presse.

“Україна перетворюється на мафіозну державу через великі економічні інтереси олігархів. 70% капіталу належать семи олігархам, і найголовніші з них – це Петро Порошенко та Рінат Ахметов, яким разом володіють понад половиною української економіки”, – зауважив політик.

За його словами, державні інститути в Україні є дуже слабкими та фактично не виконують своїх функцій.

“У країні діють напіввійськові формування, які використовує Порошенко” Подібні збройні угруповання є в підпорядкуванні міністра внутрішніх справ і Ахметова”, – зауважив лідер “Руху нових сил”.

Водночас він додає, що економіка України перебуває у стані стагнації, а економічне зростання на рівні 2% – це слабкий показник за інфляції в 13%. Як приклад колишній очільник Одеської ОДА наводить Польщу, де економіка щорічно зростає на 5%.

“У підсумку схід і південь країни гинуть економічно. На Буковині та Закарпатті є безліч національних меншин – румуни та угорці. Там зростають сепаратистські настрої, які ми вже бачимо на сході. Все більше українців іммігрують. Населення швидко піддається корупційним настроям. Все це призводить до дезінтеграції та криміналізації держави. З іншого боку, існує величезний, не менш важливий військовий тиск з боку Росії. Таким чином, є неминучим крах”, – констатував Саакашвілі.

Нагадаємо раніше після свого видворення з України Міхеїл Саакашвілі заявляляв, що Петро Порошенко – насправді не президент, а “просто підлий барига, який хоче зруйнувати Україну”.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

One thought on “Саакашвілі повідомив про “неминучий крах” в Україні

  • 17.02.2018 в 09:26
    Permalink

    Сказочник,пусть едет в Грузию и там наводит порядки,-там его очень ждут и любят,ну или полюбят

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *