Саакашвілі: До пропозиції Зеленського щодо віцепрем’єрства підходжу з великою відповідальністю. Уже мав змістовну розмову зі Шмигалем

Експрезидент Грузії, колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявляє, що отримав пропозицію стати віцепрем’єр-міністром з реформ у Кабінеті міністрів України.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

“Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віцепрем’єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем’єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов’язані з моєю можливою роботою в уряді”, – зазначив він.

Саакашвілі додав, що підтримував Зеленського під час виборів, весь той час, який він обіймає цей пост, і пов’язує з його командою великі надії для України.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“Я підходжу до цієї пропозиції та до свого рішення з дуже великою відповідальністю, тому що це дуже непростий для країни час. Попереду в нас дуже складний період і в економіці, і в цілому по життю в країні. Нам зараз як ніколи потрібно бути сміливими у своїх рішеннях і реформах”, – написав політик.

Також Саакашвілі повідомив, що представить у Верховній Раді свою програму невідкладних змін і його участі в роботі уряду Дениса Шмигаля з конкретними напрацюваннями, які сформувалися в нього як поза межами України, так і в період його роботи в Україні, ґрунтуючись і на позитивному, і на негативному досвіді.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“Разом з командою президента я готовий працювати з усіма патріотичними силами в парламенті України та з іншими політичними силами в суспільстві, для того щоб Україна з найменшими втратами перенесла поточну світову економічну кризу і впоралася з усіма викликами. Я сподіваюся бути надійним членом команди і стати в нагоді народу України, зробивши щось корисне для людей”, – написав Саакашвілі.

Він зазначив, що також сподівається використовувати свій міжнародний досвід, для того щоб бути корисним членам урядової команди, в тому числі у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями, посилити престиж України та її інтеграцію з міжнародними спільнотами.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Саакашвілі: До пропозиції Зеленського щодо віцепремєрства підходжу з великою відповідальністю. Уже мав змістовну розмову зі Шмигалем 01
Саакашвілі: До пропозиції Зеленського щодо віцепремєрства підходжу з великою відповідальністю. Уже мав змістовну розмову зі Шмигалем 02

Сайт не фінансується ні державою, ні міжнародними грантами. Читай, аналізуй, поширюй! З повагою, редактор незалежного інформаційного дайджесту «Україна – це ТИ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *