Етап розведення сил і засобів на ділянці №2 в районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області завершено. Розведення проведено з обох сторін, його зафіксували представники ОБСЄ.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу штабу Операції Об’єднаних сил.

“Завершився етап розведення сил і засобів з обох сторін (дзеркально) на ділянці №2 в районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. Представники СММ ОБСЄ, в тому числі з використанням БПЛА, виконали верифікацію проведених нами заходів”, – сказано в повідомленні.

“У разі загрози – життю та здоров’ю, захоплення територій чи проникненню ворожих розвідувально-диверсійних груп військовослужбовці Об’єднаних сил дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику”, – додали в штабі.

Нагадаємо, 29 жовтня о 12:00 розпочалося дзеркальне розведення сил у районі Золотого-4. За інформацією штабу ООС, на ділянці № 2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області сили і засоби відводяться на відстань 1 км від зайнятих позицій, але сам процес має тривати щонайбільше 30 днів.

Президент України Володимир Зеленський 31 жовтня заявив, що розведення сил у районі Петрівського заплановане на 4 листопада.

Але 1 листопада стало відомо, що у зв’язку з обстрілами в Петрівському дата розведення сил там буде переглянута. Про це повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.