Реєстрація імпортних легкових авто з пробігом в Україні б’є рекорди

В Україні зареєстровано  рекордну кількість імпортованих автомобілів з пробігом. У профільній асоціації зазначили, що у серпні попит на старі іномарки зріс майже вдвічі порівняно з відповідним минулорічним періодом.

« У серпні легковий автопарк України поповнився 17,6 тис. автомобілями. За останній літній місяць українці придбали 7,3 тис. нових легкових авто і 10,3 тис. імпортованих машин, що були в експлуатації. Така кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом є новим рекордом для національного ринку!» –  повідомляє асоціація “Укравтопром”.

У профільній асоціації зазначили, що у серпні попит на старі іномарки зріс майже вдвічі порівняно з відповідним минулорічним періодом.

Найпопулярнішою моделлю серед ввезених б/в авто залишається Volkswagen, яких в минулому місяці було поставлено на облік 1566 одиниць. Це на 65% більше торішнього серпневого результату.

Друге місце у рейтингу посідає Renault з показником 1354 старих авто, що на 47% більше за минулорічний результат.

На третьому місці Skoda – 1002 авто з пробігом. Попит на ці авто за рік виріс на 64%.

Ford посів четверту сходинку. Автомобілі цієї марки обрали 717 українців, шо втричі більше, ніж у серпні 2017 року.

Замикає п’ятірку лідерів легковий автомобіль  Nissan з результатом 602 авто за місяць.

З початку року українські номери отримали 61,9 тис. легкових авто, які були в експлуатації в інших країнах, що на 86% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *