Радомишль і коронавірус: хвора жінка померла

Хвору на коронавірус жінку з Радомишля, що на Житомирщині, довелось під’єднати до апарату штучної вентиляції легень. В обід стало відомо, що жінка померла.

Жінка з Радомишля, у якої 12 березня підтвердили коронавірус, померла 13 березня. Цю інформацію підтвердив заступник голови МОЗ Віктор Ляшко.

Що було раніше?

В ОДА повідомили, що о 6 ранку стан жінки був важким – рівень кисню у легенях впав з 77 до 47%, через що її довелось під’єднати до апарату штучного дихання. За словами лікарів, станом на 11 ранку, її стан стабілізувався, а рівень кисню у легенях піднявся до 67%.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Раніше 112ua повідомляли про важкий стан жінки.

Уже сьогодні вранці її підключили до апарату штучної вентиляції легенів, і стан жінки зараз важкий. Все через те, що вона пізно звернулася за допомогою до медиків,
– йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 70-річна жінка повернулась з Польщі до Радомишля ще 1 березня. Симптоми хвороби з’явилися ще раніше, втім до лікарні вона не зверталася й навіть навідалася до Львова.

З легеневою пневмонією її госпіталізували 12 березня та одразу оголосили про підозру. Станом на 13 березня, в Україні виявили 3 випадки зараження Covid-19 та 12 випадків на окупованому Донбасі.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Коронавірус у цифрах
Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

24tv.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *