Проти уряду Олексія Гончарука САП відкрила кримінальне провадження. Так, міністрів підозрюють у службовій недбалості. Вони нібито проігнорували прохання РНБО заборонити експорт масок. На це вже відреагував сам експрем’єр.

Дії тодішнього уряду мали бути відповідними до ситуації. На той момент жодного випадку зараження Covid-2019 в країні не було. Так ситуацію пояснює Олексій Гончарук. Відповідний допис він оприлюднив на своїй фейсбук-сторінці.

Заборону експорту планували за умови діагнозу першого випадку. Це сталось 3-го березня, а вже наступного дня змінили уряд. Заборону нові урядовці ввели за тиждень, як ми й розглядали в одному зі сценаріїв,
– наголошує колишній очільник Кабміну.

На думку Гончарука, зараз не час шукати “крайніх” у ситуації, а пора сконцентруватися на вирішенні серйозних викликів.

Він також перелічив кроки, зроблені його урядом для запобігання поширення Covid-2019 в Україні та сценарії, до яких збиралися вдатися міністри за різних умов. Їх було три: сценарій без заражень в Україні, сценарій з невеликою кількістю заражень та пандемія.

Що відомо про кримінальне провадження, яке відкрили проти уряду Гончарука? 23 березня в Єдиному держреєстрі з’явились відомості про можливе скоєння кримінального злочину Кабінетом Міністрів за головування Олексія Гончарука.

САП відкрила кримінальне провадження проти попереднього уряду через начебто ігнорування його міністрами листа, що надійшов від РНБО. У ньому секретар РНБО Олексій Данілов звертався до на той час прем’єра Гончарука з проханням обмежити експорт і реекспорт продукції, яка може бути використана для боротьби з поширенням коронавірусу.

На захист Гончарука вже раніше став ексміністр економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов. Він зауважив, що реакція була. Так само були опрацьовані сценарії подальших дій у разі спалаху Covid-2019.

24tv.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.