Проти мене та уряду розгорнули масовані медіаатаки. Це свідчить, що ми на правильному шляху, – Гончарук. ВIДЕО

Проти команди Президента та Уряду працюють багато людей.

Про це йдеться у зверненні прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

“Із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося. Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки. Головна ціль роботи нашої команди – перезавантажити країну, зламати стару систему і побудувати нову, без “схематозів” і договорняків. Наша команда працює над тим, щоби кожен українець відчув реальні зміни. Боротьба триває і я впевнений у нашій перемозі!” – заявив Гончарук.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“І трохи гарних новин. Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%. Якщо це не гарні новини для країни, то я повний “профан” в економіці!” – запевнив прем’єр-міністр.

“Останнім часом проти мене особисто і проти уряду розгорнули масовані медіаатаки в соціальних мережах і засобах масової інформації. Це свідчить, що наша команда на правильному шляху”, – акцентував Гончарук.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Нагадаємо, 15 січня з’явився аудіозапис, на якому нібито прем’єр-міністр Олексій Гончарук радиться на засіданні Кабміну, як обдурити президента Володимира Зеленського щодо економічної ситуації в Україні. Той, хто говорить, зокрема, вказує на свою економічну неграмотність, а також “примітивне розуміння економічних процесів” Зеленським.

У пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем’єр не писав.

Проти мене та уряду розгорнули масовані медіаатаки. Це свідчить, що ми на правильному шляху, - Гончарук 01

censor.net.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *