Погода 20 лютого в Україні буде сонячною та без опадів. На заході, півночі та сході країни температура повітря ще буде від’ємною – у середньому триматиметься на рівні 2 градусів морозу, натомість на півдні та на Закарпатті стовпчики термометрів піднімуться вище нуля.

Про це свідчать дані, надані Українським гідрометцентром.

“На дорогах країни, крім півдня, місцями ожеледиця. Вітер змінних напрямків, швидкість якого становитиме 3-8 метрів за секунду”, – передають синоптики.

Щодо температури, то найхолодніше буде на Чернігівщині та Сумщині, де вона становитиме -3 – -5 градусів і на Прикарпатті – -2 – -4 градуси.

Дещо тепліше буде на Львівщині, Буковині, Волині, Хмельниччині, Тернопільщині, Рівненщині, Житомирщині, Рівненщині, Київщині, Черкащині, Полтавщині та Луганщині, однак також температура тут буде від’ємною. Стовпчики термометрів у цих областях показуватимуть -1 – -3 градуси.

Додатною ж температура буде на Запоріжжі та на півдні. За інформацією Українського “гідрометцентру найтепліше буде на Миколаївщині, Закарпатті та у Криму – +2 – +4 градуси.

“20 лютого у Києві, Львові та Дніпрі опадів не буде. Температура вдень тут становитиме 1-3 градуси морозу. На дорогах столиці – місцями ожеледиця. У Харкові своєю чергою вдень прогнозується від 0 до 5 градусів морозу, а у Карпатах -1 – -6 градусів. Натомість в Одесі очікується 1-3 градуси тепла”, – додають фахівці.

Прогноз погоди на вівторок, 20 лютого, у містах України:

Ужгород – +2…+4

Львів – -1…-3

Івано-Франківськ – -2…-4

Тернопіль – -1…-3

Чернівці – -1…-3

Хмельницький – -1…-3

Луцьк – -1…-3

Рівне – -1…-3

Житомир – -1…-3

Вінниця – -1…-3

Одеса – +1…+3

Миколаїв – +2…+4

Херсон – +1…+3

Сімферополь – +2…+4

Кропивницький – 0…-2

Черкаси – -1…-3

Чернігів – -3…-5

Суми – -3…-5

Полтава – -1…-3

Дніпро – -1…-3

Запоріжжя – 0…+2

Донецьк – 0…-2

Луганськ – -1…-3

Харків – -1…-3

Київ – -1…-3

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.