Про Чорнобиль зняли ще один серіал

Компанія Netflix зняла документальномий серіал, у якому розповідається про відродження флори і фауни зони відчуження. Він має назву “Our Planet”

Прем’єра стрічки відбулася у Музеї природознавства в Лондоні. Про це повідомляють у Держагентстві з управління зоною відчуження.

“Увага таких авторитетних медіакомпаній, як Netflix, НВО, Discovery, до зони відчуження – це шлях України до поширення правдивих знань про цю територію, її сьогодення та майбутнє”, – каже голова відомства Віталій Петрук.

Як говорить працівник Чорнобильського заповідника Денис Вишневський, зйомки тривали 2 роки з перервами у зимовий період. Для цього обрали понад 2000 локацій по всій зоні відчуження.

Він додав, що закадровий текст для серіалц читатиме один із найвідоміших у світі ведучих-натуралістів Девід Аттенборо.

Серіал складається з восьми серій. Кожна з них представляє розповідь про окрему глобальну екосистему нашої планети – океани, пустелі, ліса тощо. Останню серію присвятили природі зони відчуження. Територію показали як приклад того, що природа може відновитися після радіактивної катастрофи за умови невтручання людини. Серіал зняли в традиціях документальних фільмів BBC “Жива планета”, “Планета Земля” та “Планета Земля ІІ”.

Всесвітньовідома компанія Netflix показала відродження флори і фауни зони відчуження у документальному серіалі «Our Planet»Нещодавно в Музеї природознавства в Лондоні відбулася прем'єра документального серіалу Our Planet («Наша планета») виробництва компанії Netflix. Завершальна серія була присвячена природі зони відчуження, як прикладу того, що природа може відновитися на постраждалих від радіації територіях за умови невтручання людини.«Увага таких авторитетних медіакомпаній, як Netflix, НВО, Discovery, до зони відчуження – це шлях України до поширення правдивих знань про цю територію, її сьогодення та майбутнє. Ми всебічно сприяємо міжнародним медіа (особливо таким авторитетним), коли вони виявляють інтерес до теми Чорнобиля, адже вони транслюють важливі питання на весь світ. Це сприяє розширенню міжнародної співпраці у сфері досліджень унікального природного середовища, яке тут утворилося, та в інших важливих напрямах», – наголошує Голова ДАЗВ Віталій Петрук.Як розповідає співробітник Чорнобильського заповідника Денис Вишневский (Denis Vishnevskiy), який з 2015 року працював з творцями серіалу, зйомки у зоні відчуження тривали 2 роки поспіль з перервами у зимовий період. Роботи проводилися більше ніж на 2000 локацій по всій зоні відчуження. Під час усього процесу зйомок співробітники ДСП «Екоцентр» Sergii Obrizan, Володимир Демянович, Дмитро Веременко та Катерина Корепанова працювали спільно з продакшеном, забезпечували супровід, логістику, виконували пошук та оцінку локацій, надавали консультації з питань радіаційної безпеки та режиму.«2015 року під час першої зустрічі ми навіть не знали, про який саме фільм йде мова. Знали лише, що це буде документалістика про природу зони відчуження. Уже після завершення зйомок, коли почався етап постпродакшн, ми дізналися, що цей матеріал стане частиною документального серіалу «Our Planet», а закадровий текст для нього буде читати один із найвідоміших у світі ведучих-натуралістів сер Девід Аттенборо», – розповідає Денис Вишневський.Довідково:Серіал складається з восьми серій, кожна з яких представляє розповідь про окрему глобальну екосистему нашої планети – океани, пустелі, ліса тощо. Цей фільм створено в традиціях легендарних документальних фільмів BBC: «Жива планета», «Планета Земля» та «Планета Земля ІІ». Втім цей фільм не тільки показує красу та багатство біорізноманіття нашої планети, а й драматичні зміни, які відбуваються з природними комплексами внаслідок діяльності людини і зокрема – глобального потепління. У січні 2019 року на Всесвітньому економічному формі в Давосі принц Вільям взяв інтерв'ю у Девіда Аттенборо щодо загроз глобального потепління. «Ми здатні винищити цілі екосистеми і навіть цього не помітити», – сказав сер Девід.

Geplaatst door Державне агентство України з управління зоною відчуження op Donderdag 20 juni 2019

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *