Порошенко у разі програшу перейменує партію і піде в Раду

Президент Петро Порошенко у разі програшу на виборах 31 березня або 21 квітня робитиме ставку на вибори до Верховної Ради.

Про це йдеться в статті “Української правди” “Я. Ти. Він. Вона. Який “План Б” у Порошенка, Тимошенко і Зеленського”.

У команді президента переконані, що, незалежно від результатів голосування, Порошенко залишиться у політиці.

“Петро – не та людина, яка просто так візьме і зникне. Порівняно з іншими він достатньо молодий і у нього залишаються амбіції, від яких він не відступиться”, – переконував УП член штабу чинного президента.

Читайте также:  Пенітенціарна пробація

Відзначається, що так звану передвиборчу “сітку” Порошенка будують з прицілом одразу і на президентські, і на парламентські вибори.

Порошенко збирається іти на вибори в Раду першим номером партії БПП “Солідарність”. Але перед цим партію перейменують. З назви приберуть згадку про Петра Порошенка і залишать лише “Солідарність”.

За словами співрозмовників з оточення президента, найбільш небажаним для нього варіантом є програш уже у першому турі.

“Більш боляче буде програти у першому турі. Це означатиме, що всім треба пакувати валізи і йти у довгу відпустку за профнепридатністю. У другому турі програти неприємно, але програш у першому буде просто катастрофою”, – зізнався один зі штабістів Порошенка.

Читайте также:  Штраф

У разі перемоги на виборах президента Порошенко хоче запропонувати перший номер списку своєї партії прем’єру Володимиру Гройсману.

За планами чинного президента, до “Солідарності” мають приєднатися спікер ВР Андрій Парубій і секретар РНБО Олександр Турчинов. Також він планує втримати групу “УДАР” Віталія Кличка.

Щоправда, бажання київського мера і Порошенка суттєво розходяться – станом на зараз “УДАР” готується до самостійного плавання на парламентських виборах.

Українська правда

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *