Журналист Станислав Речинский на своей странице в Фейсбуке высказал свое мнение относительно €5 миллионов полученных Петром Порошенко от австрийских властей.

«Я так понимаю, что Порошенко продал Австрии права наших беженцев за 5 миллионов евро… Очень дешево.

И я не понимаю, как Порошенко может говорить о том, что Украина может защитить права своих граждан к примеру на территориях оккупированных Россией. По-моему, он начинает просто продавать граждан Украины. Их права и будущее. “Австрія планує внести Україну до списку безпечних країн походження біженців. Про це йшлося під час брифінгу прес-конференції президента Австрії Александера Ван дер Беллена і Петра Порошенка у Відні, повідомляє Укрінформ. Зокрема, Порошенко заявив, що підтримує бажання Австрії.

“Я повністю підтримую це бажання Австрії (внести Україну до списку безпечних країн походження біженців – ред.). Ми готові налагодити ефективну співпрацю”, – сказав він. У цьому контексті він зазначив, що навіть під час російської агресії, яка спричинила появу в Україні 1 млн 600 тис. переміщених осіб, ми “надзвичайно ефективно дали цьому раду”.

“Для нас є великою гордістю, що ми не створили жодних проблем жодному з наших сусідів. І приємно, що сьогодні окремі країни приїжджають до нас вчитися і запозичувати досвід”, – зазначив Порошенко. За Женевською конвенцією, біженцем вважається той, хто залишив країну “внаслідок достатньо обгрунтованих побоювань стати жертвою переслідування через свою расу, релігію, національність, належність до певної соціальної групи або політичні погляди і не може або не бажає скористатися захистом своєї країни”.

При цьому ключовим фактором є не військовий конфлікт на території держави, а нездатність держави надати своїм громадянам захист», – написал Речинский.

Напомним, что Президент Порошенко участвует в «Венском бале», а его вояж в Австрию обошелся украинцам в несколько сотен тысяч гривен.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.