Попрощатися з художником можна в крематорії на Байковому кладовищі 10 квітня. Видатний художник-постановник українського театру та кіно Едуард Колесов помер 7 квітня.

Про це повідомляється на його сторінці у Facebook.

“Сьогодні, 7.04.2018 від нас пішов дорогою тато, чоловік, дідусь, тесть, свекор, брат, дядько, Художник з великої літери, поет, один з основоположників українського телебачення, майстер на всі руки і просто чудова людина Едуард Олександрович Колесов. Всі, хто хоче і може попрощатися з Едуардом Олександровичем, можуть прийти в приміщення крематорію (Байкове кладовище о 12:00 у вівторок 10.04.2018 (час приблизний, точніше буде відомо в понеділок)) і на поминальний обід о 13:00 в цей же день”, – сказано в повідомленні.

Едуард Олександрович Колесов народився 4 жовтня 1936 року в Києві. Закінчив Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова (1964). Працював в галузі кіно, театрального мистецтва, графіки.

Оформляв кінофільми “Останній довід королів”, “Злочин з багатьма невідомими”, “Пастка”, “Острів кохання” (1982-96). Також відомий як ілюстратор дитячих книжок видавництва “Веселка”. Був членом Національної Спілки художників України.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.