Харківські поліцейські тихцем закрили справу й приховували це майже 4 місяці.

Поліція закрила кримінальну справу щодо пограбування журналістів телепрограми “Наші гроші з Денисом Бігусом” під час зйомки маєтку бізнес-партнера міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – народного депутата від “Народного фронту” Ігоря Котвіцького, – повідомляють “Українські реалії” з посиланням на ua1.com.ua

Напад на журналістів було скоєно 10 квітня 2017 року, коли вони проводили відеозйомку маєтку в харківській “Рубльовці”, яким користується Котвіцький. Зйомка здійснювалась для сюжету про використання спецпризначенців Національної поліції для безкоштовної охорони депутата-мільйонера та його нерухомості.

Зокрема, тоді чоловік із закритого котеджного містечка підійшов до знімальної групи, схопив оператора за горло і силою забрав планшет. Усе це, а також подальші пояснення грабіжника було зафіксовано на відео.

Поліція ж дійшла висновку, що в діях нападника немає складу кримінальних правопорушень і 4 грудня 2017 року закрила кримінальну справу.

І хоч постанова про закриття провадження зобов’язувала направити її копію потерпілому і заявнику, харківські слідчі та прокурори приховували це майже чотири місяці. Лише наприкінці березня, після низки звернень журналістів до міської та обласної прокуратури, редакція дізналася про закриття справи й отримала копію постанови.

Водночас жодних слідчих дій, крім відбирання заяв і відеодоказів у день нападу, зі знімальною групою не проводилося, навіть після відповідних звернень потерпілих.

Источник

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.