Під час затримання чиновники “Укргазвидобування” закидали вулицю пачками доларів

Правоохоронці затримали двох чиновників “Укргазвидобування”, які налагодили схему отримання 10% відкату за держзамовлення.

“В рамках справи зафіксовано, що за вересень-грудень начальник механіко- енергетичного департаменту “Укргазвидобування” В. Микитін та директор з підготовки та транспортування газу О. Гордієнко отримали 16 млн 840 тис грн.”, – повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

Їх затримали під час отримання чергового траншу в 9 млн гривень. Зловмисники намагалися викинути гроші у вікно.

“Подарований чиновнику Ленд Крузер теж врахуємо”, – запевнив Генпрокурор.

Справу було реалізовано Главком “К” СБУ, ГПУ і САП у співпраці з керівником “Нафтогазу” Андрієм Коболєва, зазначив Луценко.

Раніше у цій справі суд надав прокурорам дозвіл на проведення обшуків в приміщенні “Укргазвидобування”.

Згідно з постановою Солом’янського районного суду Києва, досудовим розслідуванням встановлено, що начальник механіко-енергетичного департаменту “Укргазвидобування” Володимир Микитін спільно з директором з підготовки та транспортування газу Олександром Гордієнко організували схему систематичного одержання неправомірної вигоди від представників підприємств, що спеціалізуються на реалізації професійної техніки для потреб нафтогазовидобувної сфери, повідомляє Українська правда.

Микитін і Гордієнко отримували відкати “за сприяння та неперешкоджання в участі в закупівлях, виконання вже укладених договорів з постачання обладнання для потреб” Укргазвидобування “і незастосування штрафних санкцій за прострочення термінів поставок обладнання, передбачених договорами”, – йдеться в постанові.

Механіко-енергетичний департамент “Укргазвидобування” і директор з підготовки та транспортування газу відносяться до управлінської вертикалі першого заступника голови правління “Укргазвидобування” Олександра Романюка. До роботи в “Укргазвидобування” Романюк був співробітником групи East One Віктора Пінчука.

Призначення Романюка в “Укргазвидобування” було здійснено з ініціативи головного операційного директора НАК “Нафтогаз України” Юрія Вітренка.

UAINFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *