В офіційному інтернет-представництво Президента України ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ за №22/042450-еп триває збір підписів за “Перерахунок пенсій пенсіонерам МВС, органів внутрішніх справ з 1 січня 2016 року!”.

КОЖЕН ГОЛОС МОЖЕ СТАТИ ВИРІШАЛЬНИМ!

ПРОСИМО! НЕ ЗВОЛІКАТИ та потратити декілька хвилин на реєстрацію та підписати петицію за посиланням та поділіться цією публікацією в соціальних мережах з колегами та друзіми.

https://petition.president.gov.ua/petition/42450

https://petition.president.gov.ua/petition/42472

Станом на 29.01.2018 року є 346, 536 голосів відповідно з 25000 необхідних. Залишилося 86 днів.

 

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ

Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
Відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», Конституцією України пенсіонерам МВС гарантовано право на перерахунок пенсії у зв’язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, та осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.
Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», якою встановлені високі розміри грошового забезпечення працівникам поліції за посадові оклади і спеціальні звання. Вони значно перевищують посадові оклади і плату за спеціальні звання колишніх працівників органів внутрішніх справ.
Відповідно до абзацу 2 розділу ХІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про Національну поліцію» за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
29 грудня 2015 року набув чинності та підписаний Президентом Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900-VIII від 23 грудня 2015 року.
Тому, згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900-VIII від 23 грудня 2015 року, який набрав чинності 1 січня 2016 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» і № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268», просимо Вас забезпечити виконання вище вказаних Законів України та зобов’язати Кабінет Міністрів України виділити додаткові кошти з державного бюджету України на перерахунок пенсій пенсіонерам МВС з 1 січня 2016 року.

Джерело

Поділіться публікацією в соціальних мережах!

от Igryk

12 комментариев к «Перерахунок пенсій пенсіонерам МВС, органів внутрішніх справ з 1 січня 2016 року!»
  1. давно потрібно. Повністю згідний з кожним словом , а то собі заробітні плати по 100-150 тис. гр. а нам . Або брати автомат і на Київ або вишукувати їх в Манако на Гаваях по всьому світу. Наших всюди багато.

  2. Потдерживаю !!! Это нужно делать немедленно и с индексацией за прошлые годы !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.