ПЕНСІОНЕРИ-СИЛОВИКИ ГОТУЮТЬ СЕРІЮ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИХ АКЦІЙ ПРОТИ ТАЄМНИХ ПЕНСІЙНИХ УРЯДОВИХ НОВАЦІЙ І ЗА ЗАКОННИЙ ПЕРЕРАХУНОК

Сьогодні зустрівся із військовими-пенсіонерами та пенсіонерами МВС у Кременчуці, написав на своїй сторінці facebook Сергій Каплін.

Тут дуже потужна організація тих, хто колись захищав закон і державу, а тепер мусить боротись проти «таємного закону Реви» та влади, яка не хоче виконувати свої ж постанови про перерахунок пенсій. Люди, які колись носили погони-зараз мусять бігати з папірцями по судах і плакатами по мітингах. Однак урядовці дограються, що протести силовиків ставатимуть все рішучішими.

Ми продовжуємо організацію штабу всіх пенсіонерів і ветеранів силовиків, безправних правоохоронців для боротьби за гідні пенсії.

Завтра у столиці знову попереджувальна акція під Кабміном, щоб дати сигнал урядовцям, що кулуарні пенсійні новації не пройдуть. Закликаю всіх, хто поряд – приєднуватися і приходити, щоб там знали, що ми сила і ми не здаємось!

Вийдуть на вулицю пенсіонери і ветерани і в Рівному. На запрошення рівненських борців їду до них в рамках свого всеукраїнського туру.

7 лютого пенсіонери-силовики знову з‘їдуться з усієї України до Києва, щоб вимагати від Парламенту негайно прийняти проект постанови, підписаний 80 депутатами, яка передбачає невідкладне виконання всіх діючих постанов про перерахунок, які ігнорує і відкладає влада, а також внесення змін до бюджету для того, щоб гроші, яких люди чекають два роки нарешті їм виплатили.

Сергій Каплін

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *