ПЕНСІОНЕРИ-СИЛОВИКИ ГОТУЮТЬ СЕРІЮ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИХ АКЦІЙ ПРОТИ ТАЄМНИХ ПЕНСІЙНИХ УРЯДОВИХ НОВАЦІЙ І ЗА ЗАКОННИЙ ПЕРЕРАХУНОК

Сьогодні зустрівся із військовими-пенсіонерами та пенсіонерами МВС у Кременчуці, написав на своїй сторінці facebook Сергій Каплін.

Тут дуже потужна організація тих, хто колись захищав закон і державу, а тепер мусить боротись проти «таємного закону Реви» та влади, яка не хоче виконувати свої ж постанови про перерахунок пенсій. Люди, які колись носили погони-зараз мусять бігати з папірцями по судах і плакатами по мітингах. Однак урядовці дограються, що протести силовиків ставатимуть все рішучішими.

Ми продовжуємо організацію штабу всіх пенсіонерів і ветеранів силовиків, безправних правоохоронців для боротьби за гідні пенсії.

Завтра у столиці знову попереджувальна акція під Кабміном, щоб дати сигнал урядовцям, що кулуарні пенсійні новації не пройдуть. Закликаю всіх, хто поряд – приєднуватися і приходити, щоб там знали, що ми сила і ми не здаємось!

Вийдуть на вулицю пенсіонери і ветерани і в Рівному. На запрошення рівненських борців їду до них в рамках свого всеукраїнського туру.

7 лютого пенсіонери-силовики знову з‘їдуться з усієї України до Києва, щоб вимагати від Парламенту негайно прийняти проект постанови, підписаний 80 депутатами, яка передбачає невідкладне виконання всіх діючих постанов про перерахунок, які ігнорує і відкладає влада, а також внесення змін до бюджету для того, щоб гроші, яких люди чекають два роки нарешті їм виплатили.

Сергій Каплін

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *