Павло Петренко:Лише за 3 тижні дії закону #ЧужихДітейНеБуває стягнено 160 млн грн боргів з аліментів.

Щойно відзвітував в Парламенті про перші результати роботи законодавчих ініціатив Міністерство юстиції України #ЧужихДітейНеБуває та #МаскиШоуСтоп.

Лише за 3 тижні дії закону #ЧужихДітейНеБуває стягнено 160 млн грн боргів з аліментів. А з початку року виконавці стягнули 430 млн грн боргів з неплатників на користь 445 тисяч дітей. Майже 70 тисяч неплатників не можуть виїхати за кордон, тимчасово позбавлені права керувати автівкою чи користуватися зброєю. 7 тисяч неплатників оголошено у розшук.

Також маємо розуміння щодо того, як діє закон #МаскиШоуСтоп. Кількість перевірок зменшилася, всі дії правоохоронців фіксуються і в більшості випадків адвокатам нарешті не перешкоджають у доступі. Однак деякі правоохоронці намагаються обійти закон і повторно відкривають фактично ті самі справи або перешкоджають роботі адвокатів. Будемо вирішувати ці питання на засіданнях Комісії КабМіну, яку ми створили цієї середи, і також пропонувати чергові технічні правки до Кримінального процесуального кодексу, який закриє можливості для неправомірних дій такого роду.

Виступ у Верховній Раді України, 02.03.2018

Щойно відзвітував в Парламенті про перші результати роботи законодавчих ініціатив Міністерство юстиції України #ЧужихДітейНеБуває та #МаскиШоуСтоп.Лише за 3 тижні дії закону #ЧужихДітейНеБуває стягнено 160 млн грн боргів з аліментів. А з початку року виконавці стягнули 430 млн грн боргів з неплатників на користь 445 тисяч дітей. Майже 70 тисяч неплатників не можуть виїхати за кордон, тимчасово позбавлені права керувати автівкою чи користуватися зброєю. 7 тисяч неплатників оголошено у розшук.Також маємо розуміння щодо того, як діє закон #МаскиШоуСтоп. Кількість перевірок зменшилася, всі дії правоохоронців фіксуються і в більшості випадків адвокатам нарешті не перешкоджають у доступі. Однак деякі правоохоронці намагаються обійти закон і повторно відкривають фактично ті самі справи або перешкоджають роботі адвокатів. Будемо вирішувати ці питання на засіданнях Комісії КабМіну, яку ми створили цієї середи, і також пропонувати чергові технічні правки до Кримінального процесуального кодексу, який закриє можливості для неправомірних дій такого роду.#MinJust #МінЮст

Geplaatst door Павло Петренко op vrijdag 2 maart 2018

Павло Петренко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *