Щойно відзвітував в Парламенті про перші результати роботи законодавчих ініціатив Міністерство юстиції України #ЧужихДітейНеБуває та #МаскиШоуСтоп.

Лише за 3 тижні дії закону #ЧужихДітейНеБуває стягнено 160 млн грн боргів з аліментів. А з початку року виконавці стягнули 430 млн грн боргів з неплатників на користь 445 тисяч дітей. Майже 70 тисяч неплатників не можуть виїхати за кордон, тимчасово позбавлені права керувати автівкою чи користуватися зброєю. 7 тисяч неплатників оголошено у розшук.

Також маємо розуміння щодо того, як діє закон #МаскиШоуСтоп. Кількість перевірок зменшилася, всі дії правоохоронців фіксуються і в більшості випадків адвокатам нарешті не перешкоджають у доступі. Однак деякі правоохоронці намагаються обійти закон і повторно відкривають фактично ті самі справи або перешкоджають роботі адвокатів. Будемо вирішувати ці питання на засіданнях Комісії КабМіну, яку ми створили цієї середи, і також пропонувати чергові технічні правки до Кримінального процесуального кодексу, який закриє можливості для неправомірних дій такого роду.

https://www.facebook.com/PavloPetrenko.official/videos/584158415278587/?hc_ref=ARSXkdTWacpJUUAj9mcKQIXrZ6EoaCOyb0OaxlmezdrXafooWBifa09PgvMEE2CfVtQ

Павло Петренко

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.