Голова Верховної Ради Андрій Парубій скликає депутатів для голосування за воєнний стан у зв’язку з атакою Росії на ВМС України в Азовському морі.

“Сьогодні на кораблі Військово-морських сил України була здійснена підступна атака російських військових. Такі дії російського агресора – це порушення норм Статуту ООН, Конвенції ООН з морського права. Весь світ побачив докази російської військової агресії, з якими вже ніхто не зможе посперечатися. Адже весь світ побачив відео, де російські військові кораблі атакують українські”, – написав Парубій на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що російська агресія проти України триває вже п’ятий рік: “Окуповано Крим і частина Донецької і Луганської областей. Практично щодня позиції наших військових обстрілюють російські терористи на Донбасі”. 

“Очевидно, що фронт російської агресії розширився і тепер він сягає Чорного і Азовського морів”, – переконаний Голова ВР.

“На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України і зверення Президента України, на понеділок, 26 листопада 2018 року, на 16:00 я скликаю позачергову сесію Верховної Ради України”, – заявив Парубій.

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.