Український олігарх Олександр Онищенко уклав угоду з Міністерством юстиції США. Колишній нардеп розповість американським прокурорам про корупційні схеми впливових українських політиків. Таку інформацію в понеділок оприлюднило американське російськомовне видання Forum Daily.

Група співробітників ФБР і Мін’юсту чартерним рейсом прилетіли до іспанського Мадрида, куди від українського правосуддя втік Онищенко. Мільярдер уже підписав договір із федеральним прокурором США.

Видання стверджує, що за корупційні схеми українських політиків Онищенку обіцяли політичний притулок у Сполучених Штатах. Сам екс-нардеп уже назвав Нью-Йорк своїм улюбленим містом. Можна припустити, що саме там мільярдер й осяде.

Нагадаємо: в Україні колишнього “регіонала” Олександра Онищенка звинувачують в організації корупційної “газової” схеми.

Підконтрольні Онищенку підприємства добували газ за договорами спільної діяльності з держкомпанією “Укргазвидобування”. Через фіктивні біржі збували паливо за ціною значно нижче собівартості фірмам-посередникам. А ті – у декілька разів дорожче продавали його на ринку. Зароблені кошти ділки виводили за кордон.

У такий спосіб екс-нардеп завдав державі 3 мільярди збитків. На Батьківщині пану Онищенку загрожує до 12 років тюрми.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.