Т.в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) засудили до 6 років в’язниці за отримання 1, 45 млн гривень хабара.

Про це повідомляє у Facebook речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

Таке рішення ухвалив Приморський районний суд Одеси 28 листопада. “Вироком Приморського районного суду м. Одеси від 28.11.2018 визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 КК України, тимчасового виконувача обов’язків директора Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської обласної державної адміністрації”, – зазначив Лисенко.

Вказано, що остаточне покарання призначено у виді позбавлення волі строком на 6 років з позбавленням права займатися діяльністю чи обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та фінансово-господарських обов’язків на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності на строк 3 роки.

Крім того, суд ухвалив рішення конфіскувати належне чиновниці майно та позбавити 9 рангу державного службовця.

“Під час судового розгляду прокурорами доведено вину посадової особи в тому, що вона одержала від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду на загальну суму 1 млн 450 грн за вчинення в її інтересах дій, пов’язаних з підписанням актів приймання виконаних будівельних робіт, та за своєчасну подачу їх до Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області і оплату виконаних робіт”, – сказано у повідомленні.

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.