Обов’язкові щорічні безкоштовні медогляди ветеранів стартують із 1 квітня, – Коляда

Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда прогнозує введення обов’язкового щорічного безкоштовного медичного огляду ветеранів з 1 квітня 2020 року. Ветерани, які не пройдуть цей медичний огляд, не матимуть права отримати від міністерства проплачену медичну послугу.

“Я гадаю, що ці обов’язкові медичні огляди буде впроваджено зі стартом другого етапу медичної реформи, з 1 квітня 2020 року, коли ми перейдемо на оплату медичних послуг через Національну службу здоров’я України”, – сказала Коляда в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна“.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Міністерка зазначила, що важливо займатися превенцією, а не долати наслідки, як це найчастіше відбувається зараз.

“Ті ветерани, які не пройдуть цей безкоштовний медичний огляд, вони не матимуть права отримати від нас проплачену медичну послугу”, – наголосила вона.

Також Коляда зазначила, що відомство продовжує роботу з Міністерством охорони здоров’я щодо вдосконалення підходу, який передбачає пакет додаткових послуг, які безкоштовно надаватимуть ветеранам у медичних закладах.

“Наразі активно працюємо з тими закладами, які потенційно нам надаватимуть ці послуги”, – наголосила міністерка.

Вона зазначила, що це будуть не всі медзаклади, а лише ті, які відповідатимуть вимогам НСЗУ і захочуть надавати послуги ветеранам.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“Ми домовилися, що ми їм допоможемо відповідати цим вимогам у частині якогось обладнання або функціональної здатності, з огляду на те, що у нас є певні міжнародні партнери, які погодилися підтримати медичні заклади, які в подальшому обслуговуватимуть ветеранів”, – заявила Коляда.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *