“Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає”, – ватажки терористів Пушилін і Пасічник про “формулу Штайнмаєра”

Ватажки терористів, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, стверджують, що Україна не отримає ніякого контролю над кордоном, а вони самі вирішать, коли проводити вибори, якою мовою розмовляти і як інтегруватися з Росією.

Про це йдеться в спільній заяві бойовиків Дениса Пушиліна (ватажок НЗФ “ДНР”) і Леоніда Пасічника (ватажок НЗФ “ЛНР”). Цю заяву опублікував один з інформаційних ресурсів терористів, інформує Цензор.НЕТ.

“Україна вчора завдяки Росії, Німеччині і Франції підписала, нарешті, “формулу Штайнмаєра”, що гарантує Донбасу особливий статус. Таким чином вона визнає особливе право народу Донбасу на самостійне визначення своєї долі. Ми самі будемо вирішувати, якою мовою говорити, якою буде наша економіка, як буде формуватися наша судова система, як буде захищати наших громадян наша народна міліція і як ми будемо інтегруватися з Росією. Це наша справа, наша мета”, – сказано в заяві.

Читайте также:  Перші таблетки від COVID-19 схвалили в ЄС

Пушилін і Пасічник додали, що їхні представники продовжать участь у переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську, “щоб в остаточному підсумку прийти до повного самоврядування і самовизначення”.

“Коли він (Зеленський. – Ред.) говорить, що вибори на Донбасі пройдуть тільки після того, як Україна отримає контроль над кордоном, він не розуміє, що не йому вирішувати, коли у нас будуть вибори, а нам. Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає”, – підкреслили ватажки терористів.

“Нам багато чого не подобається в нинішній редакції цього закону, в який Порошенко навставляв неприйнятних застережень. І ці застереження і вставки потрібно із закону видалити. Але в ньому також містяться і найважливіші положення, які міняти в жодному разі не можна”, – сказано в заяві.

Читайте также:  Убить мало? Бизнесмен из США “заказал” украинского министра, который его обокрал

Бойовики стверджують, що будь-які зміни закону про особливий статус мають бути узгоджені з ними.

“Хочемо застерегти пана Зеленського від необачних дій. Якщо він хоче домогтися мирного співіснування з ДНР і ЛНР, нехай вступає в прямий діалог з нами, а не робить непродумані і безглузді односторонні заяви”, – підсумували Пушилін і Пасічник.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *