Ні відставка уряду, ні дочасні вибори парламенту вже не є виходом із глухого кута.

Таку думку під час ефіру політичного ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ICTV висловив політолог, засновник корпорації “Гардарика” Костянтин Матвієнко.

Він сказав, що попри певну гостроту програми ми все ж таки почули від політиків, що дочасні парламентські вибори зараз, з тих чи інших причин, не виглядають доцільними.

“Разом з тим, так само, ми розуміємо і почули це від одного зі спікерів, що відставка уряду теж не розлядається як вихід з глухого кута. Але ж і законодавча влада, і виконавча влада завели і себе, і всю країну у повний, цілковитий глухий кут”, – вважає політолог.

“Очевидно, що нормальна штатна виборча кампанія тих виборів, які мають відбутися – і президентських, і парламентських, згідно їх конституційних термінів, має давати відповідь саме на це питання: як прибрати неймовірний фінансовий тягар з домогасподарств, як подолати злидні, безумовно, як закінчити війну і відновити територіальну цілісність країни”, – наголосив Матвієнко.

Політолог впевнений, якщо б експертне середовище передусім і засоби масової інформації змогли примусити політиків давати відповідь саме на ці питання, а не займатися розгляданням під мікроскопом їхніх мікроконфліктів, можливо, у нас ще є шанс повернути Україну до сучасного цивілізованого світу.

“Світ кардинально випереджає нас – вже запроваджується 5G звязок, а ми з вами досі перебуваємо з точки зору технологій зокрема, і з точки зору технологій прийняття управлінських рішень, буквально, у кам’яному віці, розглядаючи політику просто як сукупність банальних політтехнологій, а не відповідей на стратегічні питання”, – резюмував Матвієнко.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.