Населення України становить 37,289 млн осіб, – дані електронного перепису. ВІДЕО+ІНФОГРАФІКА

Згідно з даними так званого електронного перепису, населення України становить 37 млн ​​289 тис. осіб.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

“В Україні 37 млн ​​289 тис. осіб присутнього населення”, – сказав Дубілет на пресконференції в четвер у Києві.

Зазначається, що в країні проживають 20,01 млн жінок і 17,28 млн чоловіків.

Такі оцінки кількості присутнього населення є станом на 1 грудня 2019 року. Оцінка не охоплює непідконтрольні території Криму, Донецької та Луганської областей. Відхилення виявлених результатів не перевищує 2,86%.

Читайте также:  Перші таблетки від COVID-19 схвалили в ЄС

При цьому діти – 15,4%, або 5,756 тис. осіб, люди раннього працездатного віку (15-24 років) – 9,6%, або 3, 584 млн осіб, основного працездатного віку (25-54 роки) – 44, 1%, або 16, 458 млн осіб, зрілого (55-64 року) – 14,1%, або 5,243 млн осіб, літніх людей (65 років і старше) – 16,8%, або 6,248 млн осіб.

Для електронного перепису використовувалися три методи – комбінований метод оцінки чисельності наявного населення (дані мобільних операторів, дані статистичного дослідження домогосподарств і реєстрів), другий метод – використання гендерно-вікової структури населення плюс дані реєстрів, а також реєстровий метод.

Читайте также:  Тисяча гривень за вакцинацію буде виплачена на віртуальні платіжні картки через "Дію", - Шмигаль. ВIДЕО

“На щастя, всі три методи дали, приблизно однаковий результат… Максимальна різниця між результатами – близько 2,86%… Для ефективних управлінських рішень велика точність не потрібна. І для управлінських рішень у державі, і в бізнесі. Якщо буде необхідність у точнішій похибці, робитимемо окремі точкові дослідження”, – пояснив Дубілет.

Що стосується подальших планів, то в лютому уряд планує отримати оцінку чисельності наявного населення на рівні регіонів і районів, у березні – оцінку гендерно-вікового розподілу за регіонами, в серпні – оцінку наявного населення на основі верифікації даних про фізосіб у національних інформресурсах з максимальним охопленням демографічних і соціально-економічних показників.

Читайте также:  Убить мало? Бизнесмен из США “заказал” украинского министра, который его обокрал

Водночас Дубілет зазначив, що дискусія щодо проведення традиційного перепису, яка потребує 3-4 млрд грн з держбюджету, триває.

Цензор.НЕТ

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *