Нам потрібен не сильний президент, а ефективний, – Сергій Гайдай

Бреше. Не почув і не чує. Знову страхає примітивною формулою: або ви за мене – або з ворогом. Дуже потрібно залишитися при владі. Ще п’ять років.

Сильний президент? Сильний для чого? Для оточення із Свинарчуків, мародерства, грабунку армії, грабунку енергетики і врешті-решт всіх нас, у розподілі народу на недолюдей і “справжніх українців”, для панамських офшорів і офіційної декларації президента в країні, де падає рівень життя, яка фіксує зростання його статків у сто разів?

Нам потрібен не сильный президент. А ефективний. Ефективний управлінець у створенні середовища існування для нас всіх, у модернізації держави, у її обороні від загроз зовнішніх і внутрішніх, у взаємодії з громадським суспільством.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Бреше і хоче, щоб ще раз повірили йому, так як у 2014-му. Не буду нагадувати про всі його обіцянки. Прочитайте його програму 2014 року. Але лише один епізод. Пам’ятаете його відповідь Шустеру, що він помре за свободу слова. І де зараз Шустер?

Повірите ще раз і ми будемо жити в країні, де свободи слова стане ще менше. І ніколи не трапиться вільна економіка  – завжди буде феодально-монопольний олігархат, який він і буде очолювати. І де взагалі будь-якої свободи стане меньше.

П’ять років достатньо, щоб протестувати будь-якого державного діяча. А тут було тестування у цілих двадцять. Стільки він у політиці. Достатньо.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Прощавайте!

Наступний! Ваш час проходити випробування.

Сергій ГАЙДАЙ

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *