Нам потрібен не сильний президент, а ефективний, – Сергій Гайдай

Бреше. Не почув і не чує. Знову страхає примітивною формулою: або ви за мене – або з ворогом. Дуже потрібно залишитися при владі. Ще п’ять років.

Сильний президент? Сильний для чого? Для оточення із Свинарчуків, мародерства, грабунку армії, грабунку енергетики і врешті-решт всіх нас, у розподілі народу на недолюдей і “справжніх українців”, для панамських офшорів і офіційної декларації президента в країні, де падає рівень життя, яка фіксує зростання його статків у сто разів?

Нам потрібен не сильный президент. А ефективний. Ефективний управлінець у створенні середовища існування для нас всіх, у модернізації держави, у її обороні від загроз зовнішніх і внутрішніх, у взаємодії з громадським суспільством.

Читайте также:  Пенітенціарна пробація

Бреше і хоче, щоб ще раз повірили йому, так як у 2014-му. Не буду нагадувати про всі його обіцянки. Прочитайте його програму 2014 року. Але лише один епізод. Пам’ятаете його відповідь Шустеру, що він помре за свободу слова. І де зараз Шустер?

Повірите ще раз і ми будемо жити в країні, де свободи слова стане ще менше. І ніколи не трапиться вільна економіка  – завжди буде феодально-монопольний олігархат, який він і буде очолювати. І де взагалі будь-якої свободи стане меньше.

Сергій ГАЙДАЙ

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *