Про це йшлося сьогодні, 13 листопада, під час представлення міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та главою Нацполіції Сергієм Князєвим мотиваційної програми спеціалістам-вибухотехнікам та поліцейським міста Києва.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, з метою мотивації до роботи та професійного розвитку правоохоронців започатковано велику мотиваційну програму. 

 «Сьогодні я представляю перший етап мотиваційної програми, в основі якого лежить забезпечення поліцейського житлом. Він містить чотири компоненти: перший – збільшення заробітної плати на 30%, другий – введення додаткової оплати за піднайом житла поліцейським, третє – введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років. Четвертий – внесення в парламент законопроектів, які захищають права поліцейського», – сказав Арсен Аваков. 

За словами Арсена Авакова, другий етап програми стосуватиметься страхування та медичного обслуговування поліцейського, третій – сучасної професійної підготовки.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що подібні програми соціального захисту правоохоронців успішно діють у багатьох країнах світу.  Крім того, частково така програма вже працює в Нацгвардії та Державній службі України з надзвичайних ситуацій.  Такий підхід дасть змогу утримати на службі в поліції або повернути тих працівників, які звільнилися зі служби з не компрометуючих мотивів.

«Найближчим часом одним із компонентів мотиваційної програми буде запроваджено систему спрощеного повернення поліцейських на службу, які, з різних причин, звільнилися упродовж року. Ми розуміємо, що чим триваліший термін працівник перебуває на посаді, тим вищою є його кваліфікація. Це дасть змогу повернути працівників, які вже пройшли навчання та мають досвід роботи в правоохоронній системі»,- наголосив Сергій Князєв.

Він додав, що для поліції обов’язковим чинником роботи є не лише затримання порушників та направлення до суду кримінальних проваджень.

 «Головним показником роботи поліції є рівень довіри населення. Відтак поліцейський, який чесно виконує свої службові обов’язки, матиме для себе та для членів своєї родини соціальний захист», – наголосив Сергій Князєв. 

Нагадаємо, Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначав, що соціальні гарантії поліцейських мають відповідати європейським стандартам.

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.