На Житомирщині власник господарства застрелив мисливських собак, які пошматували його птахів

У Житомирській області поліція розбирається в бійці та стрілянині, котра виникла внаслідок інциденту з мисливськими собаками одного чоловіка та свійською птицею іншого. Тепер учасники конфлікту винуватять у ньому один одного.

90-річна пані Софія досі не може прийти до тями від того, що сталося – за її словами, на подвір’я серед дня прибігли двоє величезних псів і почали шматувати курей та гусей. Дід узявся за рушницю, щоб захистити своє господарство.

«Хоче одігнати, а знаєте, це великі собаки – він гарчить до діда, кидається кусатися. Приходить дід, каже, а може, це скажений. Дід за рушницю і каже – налякаю», – твердить жителька села Климентіївка Софія Маліцька.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Як наслідок, обох псів 87-річний чоловік застрелив, але вже за кілька хвилин до подвір’я пенсіонерів прийшов власник собак, а коли побачив їхні трупи – нібито пішов на діда з кулаками.

«Дід кричить: ой бабо, вбивають мене! По голові його б’є, по чому бачить, і душив його», – каже дружина постраждалого.

У власника собак, мисливця Володимира Яроша, своя версія подій – він переконує, що нікого не бив, а того дня пішов полювати на кабана, коли двоє лайок раптово кинулися в бік подвір’я та не реагували на команди зупинитися. Псів чоловік знайшов за ошийниками з GPS.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

«У цей час виходить дід із палкою, замахується на мене, каже: бандит, чого ти сюди прийшов? І хотів мене вдарити. Я почав його тримати, щоб він мене не вдарив. Я діда пальцем не зачепив», – твердить власник тварин.

У поліції вважають, що винними можуть бути обидві сторони, бо собаки мисливця заподіяли збитки господарю, а сам пенсіонер не мав права застосовувати зброю у населеному пункті. Ситуацію із бійкою правоохоронці поки що не коментують. Пенсіонер спілкуватися з пресою відмовився, а от власник собак розповів, що вбиті Ярик і Агат – це породисті лайки, чемпіони України.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

«Кращий представник породи у 2013 році. Друге місце на всеукраїнській виставці займав, був чемпіоном змагань по кабану, по барсуку», – каже Володимир Ярош.

Ці слова підтверджує й експерт національної категорії по мисливським собакам Василь Осіпов.

«Можна сказати, що Україна втратила генофонд породи західносибірських лайок. Це еліта – 30 дипломів першого ступеня по різних видах звірів. Це тяжка втрата», – пояснив фахівець.

Власник собак запевняє, що якби була така можливість, то відшкодував би пенсіонеру збитки за домашню птицю удесятеро. Але тепер буде ще пильніше берегти своїх трьох лайок, що залишилися живими.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *