На виборах до Ради не буде “Народного фронту”, – нардеп

Партія “Народний фронт” як така не братиме участі у виборах до Верховної Ради восени, натомість відбудеться повний ребрендинг політсили і зміняться гравці.

“Народний фронт” взагалі як “Народний фронт” більше не існуватиме на наступних виборах, заявив в ефірі “Громадського” нардеп цієї партії Георгій Логвинський.

Думаю, що буде об’єднання з іншими політичними силами. І ми побачимо певний блок або об’єднання, які можуть бути представлені на наступних парламентських виборах,
– сказав політик.

На запитання про те, хто має стати лідером цього майбутнього об’єднання, Логвинський відповів: “Я впевнений, що лідери “Народного фронту” так само підтримуватимуть (новий формат)… Зараз, наскільки я чув, ідуть перемовини з прем’єр-міністром паном Гройсманом, частиною “Блоку Петра Порошенка”, можливо… Може, навіть з Юлією Тимошенко ідуть якісь розмови”.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман раніше розповів, що збирає людей у майбутню команду на парламентські вибори. Проте він не назвав жодних прізвищ, які будуть у його команді. Наразі точно відомо, що Гройсман не піде на вибори з “Вінницькою європейською стратегією”, до якої має безпосередній стосунок. При цьому прем’єр веде консультації та обговорення щодо об’єднання з багатьма людьми, зокрема з Арсенієм Яценюком.

Окрім того, Гройсман не проти працювати на посаді прем’єра  Гройсман хоче бути прем’єром і після виборів до Ради і після парламентських виборів.

24tv.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *