На довиборах до ВР у 179-му окрузі на Харківщині проголосували трохи більше 27% виборців, – ЦВК

Явка виборців на момент закриття виборчих дільниць на виборах народного депутата в одномандатному окрузі №179 у Харківській області становила 27,47%.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Центральної виборчої комісії.

У ЦВК зазначають, що під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року явка виборців в ОВО №179 становила 51,01%, а загалом по Україні – 49,2%.

За словами члена ЦВК Ірини Єфремової, надзвичайних подій, які могли б вплинути на виборчий процес, протягом дня не зафіксовано.

Результати проміжних виборів народного депутата України в ОВО №179 мають бути встановлені не пізніше ніж на п’ятнадцятий день з дня голосування, тобто до 30 березня включно.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Нагадаємо, 15 березня в 179 окрузі на Харківщині відбулися проміжні вибори народного депутата України. Всі виборчі дільниці відкрилися вчасно.

Нардепом-мажоритарником у цьому окрузі було обрано Олексія Кучера від “Слуги народу”. Володимир Зеленський 5 листопада 2019-го призначив його главою Харківської облдержадміністрації. 3 грудня Рада достроково припинила повноваження нардепа. ЦВК призначила довибори на 15 березня.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *